Ogłoszenia Białystok na Pp1.pl > Wiadomości

Wiadomości z Twojego miasta Białystok i okolic!

Suplementy diety dla sportowców – 7 skutecznych związków!

2019-09-17 11:24:00

Nie wiesz, w jakie suplementy diety przeznaczone dla sportowców rzeczywiście warto zainwestować? Odpowiedzi dostarcza najbardziej wiarygodna instytucja, czyli Australijski Instytut Sportu (AIS). Co roku AIS wydaje raporty, w których suplementy dla sportowców są podzielone na 4 grupy (A, B, C, D) ze względu na ich działanie udowodnione w licznych publikacjach naukowych: • suplementy z grupy A – ich działanie potwierdzają mocne dowody naukowe. Są dozwolone, a wręcz zalecane do stosowania przez sportowców zgodnie z polecanymi protokołami, • suplementy z grupy B – istnieją pewne przesłanki, co do skuteczności i zasadności ich stosowania, ale wymagają dalszych badań, • suplementy z grupy C – nie mają silnego wsparcia w literaturze naukowej, nie warto z nich korzystać, bo nie wykazują potwierdzonego działania, • suplementy z grupy D – niedozwolone i zakazane. Przedstawiamy 7 suplementów dla sportowców z grupy A, które pomogą poprawić Twoje wyniki sportowe. Dowiedz się, co możesz osiągnąć, stosując je zgodnie z zalecanymi protokołami!


Sen u dzieci. Pierwszy polski poradnik dla rodziców. Pomóż swojemu dziecku smacznie spać [ROZMOWA]

2019-09-17 06:10:00

"Sen u dzieci" (wyd. Marginesy) to pierwszy polski poradnik, dla rodziców, którym sen dzieci spędza sen z powiek. Autorki Magda Kaczor i Magdalena Szczęsna krok po kroku, fachowo i praktycznie omawiają problemy związane z tą dziedziną życia. To książka o wyborach i konsekwencjach, o trudnościach i zmaganiach, o codziennym spać albo nie spać każdego rodzica małego dziecka. Książka, która pozwoli spojrzeć na trudności nieco z boku, dostrzec ich przyczyny oraz pomóc własnemu dziecku smacznie spać.


Legiony. Superprodukcja o wielkiej miłości w czasach wielkiej nienawiści [zwiastun]

2019-09-16 11:13:00

"Legiony" - superprodukcja Dariusza Gajewskiego to kino przygodowe o dorastaniu, przyjaźni i miłości, z wielką historią w tle. W rolach głównych Sebastian Fabijański, Ola Wolańska i Bartosz Gelner. Dalsza część artykułu poniżej.


Co oznaczają znaki zodiaku? Charakterystyka wszystkich znaków!

2019-09-16 10:20:00

Co oznaczają znaki zodiaku? Czym się charakteryzują? Każdy znak zodiaku ma inne wady i zalety. Przedstawiamy najważniejsze z nich. Dowiedz się, w czym jesteś najlepszy, a co jest twoją piętą achillesową! Znaki zodiaku odzwierciedlają nasze talenty i przeznaczenie. Wiedza na temat ich charakterystyki z całą pewnością będzie pomocna podczas podejmowania ważnych życiowych decyzji. Przekonaj się, jaki jesteś. Sprawdź, co oznacza twój znak zodiaku!


Zniekształcone rasy psów. Ludzie zrobili z nich potwory

2019-09-16 10:17:00

Hodowla psów na przestrzeni ostatnich 100 lat przynosi coraz to większe zyski. Nie zawsze chodzi w niej jednak o podtrzymacie dobrych genów, ale coraz częściej o korzyści finansowe. Trudno uwierzyć, jak bardzo w ciągu zaledwie jednego wieku zmieniły się poszczególne rasy. Niektóre porównania są szokujące!


Jak zmieniły się kultowe modele samochodów? Porównaj je kiedyś i dziś

2019-09-16 10:17:00

Są takie modele samochodów, których pierwsze wersje powstały niemalże w połowie poprzedniego stulecia. O ile często same nazwy nie uległy zmianie, o tyle linia i parametry zmieniły się nie do poznania. Zobaczcie, jak ewoluowały najbardziej kultowe modele samochodów, które wciąż pojawiają się na taśmach produkcyjnych - w zupełnie nowej, zgodnej z duchem czasów odsłonie.


Najpiękniejsze cuda, które stworzyła natura. Musisz je zobaczyć przynajmniej raz w życiu

2019-09-16 10:17:00

Są takie miejsca na świecie, które wydają się tak piękne, że aż nierzeczywiste. Różowe jezioro? Lewitujące filary skalne? Choć brzmi magicznie, cuda te istnieją naprawdę. Nie zostały jednak stworzone ręką człowieka, lecz najpotężniejszej czarodziejki, jaką jest natura. Zobaczcie miejsca, która zapierają dech w piersi - i zróbcie wszystko, by choć raz w życiu ujrzeć je na własne oczy!


IV Podlaski Festiwal Borowika. Zespół Papa D porwał białostocką publiczność (zdjęcia)

2019-09-14 23:31:00

W sobotę, 14 września, swoje święto mieli fani dobrych smaków. Na placu przed Teatrem Dramatycznym w Białymstoku odbył się IV Podlaski Festiwal Borowika.


Eastern Fashion Week. Barbara Piekut pokazała zjawiskowe kreacje marki MO.YA fashion. Stroje zaprezentowały nietypowe modelki (FOTO)

2019-09-14 22:41:00

To nie był zwyczajny pokaz mody. To artystyczna uczta! Barbara Piekut po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała m.in. swoją kolekcję „Sensuality”. Ale to nie koniec. Podczas trwającego w Białymstoku Eastern Fashion Week mamy szansę obejrzeć jeszcze wiele modowych spektakli.


5. PKO Bieg Charytatywny w Białymstoku. Uczestnicy pobiegli w szczytnym celu (zdjęcia)

2019-09-14 20:41:00

Na stadionie lekkoatletycznym "Zwierzyniec" odbyła się piąta już edycja imprezy PKO Bieg Charytatywny. Zaangażowanie biegaczy zostanie przeliczone na cel charytatywny - wsparcie edukacji pozaszkolnej dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Środki na szczytny cel przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego.