Ogłoszenia Białystok na Pp1.pl > Praca > Pozostałe oferty > Pracownik produkcyjno- magazynowy

Archiwalne: Pracownik produkcyjno- magazynowy

04.07.2018

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Pracownik produkcyjno- magazynowy

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:
• Segregacja butli oraz przygotowywanie towaru do wysyłki.

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w pracy fizycznej,
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym: 6-14/ 14-22,
• Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
• Po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta na umowę o pracę,
• Bezpłatny kurs na wózki widłowe- finansowany przez Firmę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premia kwartalna,
• Pozapłacowe benefity po okresie próbnym: dodatkowe dni urlopu, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji, premie świąteczne, pracowniczy fundusz emerytalny i inne.

Na stanowisko proszę aplikować klikając w poniższy link:

3300 zł