Ogłoszenia Białystok na Pp1.pl > Praca > Obsługa klienta > HANDLOWIEC -MANAGER

Archiwalne: HANDLOWIEC -MANAGER

03.07.2023

Opis stanowiska:

• podtrzymywanie i rozwijanie współpracy z klientami
• obsługa elektroniczna i telefoniczna klientów firmy
• aktywne wyszukiwanie i kontakt z potencjalnymi klientami hurtowymi
• przyjmowanie i monitorowanie zamówień, wypisywanie dokumentów sprzedaży
• organizacja pracy biura
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• inne zadania związane z bieżącymi potrzebami firmy
Wymagania:
• zainteresowanie tematyką logistyczne
• min. roczne doświadczenie w handlu
• łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
• odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie oraz chęci rozwoju, nauki i komunikatywność
• znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym w mowie i w piśmie
• znajomość drugiego języka umożliwiająca korespondencję z klientami
• dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• umowę zlecenia, umowę o pracę
• możliwość pracy zdalnej (praca z domu)
• szeroki pakiet benefitów w tym ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego i inne
• pracę w stabilnej firmie – pracę w młodym zespole
• przyjazną atmosferę pracy