Ogłoszenia Białystok na Pp1.pl > Ślub i Wesele > Usługi ślubne > Fotografia Ślubna Białystok - ciezkowski.com.pl

Archiwalne: Fotografia Ślubna Białystok - ciezkowski.com.pl

18.03.2022


Oferujemy Wam najlepszej jakości Fotoreportaż Ślubne w Białymstoku. Wyjątkowa jakość. Bardzo duże doświadczenie w Tworzeniu Pamiątek Ślubnych. Sprawdź naszą oficjalną ofertę na stronie:
www.ciezkowski.com.pl

Co dla Was mamy?
W jednym, spójnym pakiecie otrzymacie Film w jakości 4K, Pełen Fotoreportaż od Najlepszych Fotografów w Regionie, oraz Sesje Plenerowa wykonywana zawsze w innym dniu. Nie wymagamy pokrywania kosztów dojazdu. Zawsze w Pakiecie bezpłatnie też wykorzystujemy Drony od DJI. Każdego roku mamy nowe modele, by zachować dla Was jak najlepszą jakość.

Filmy i zdjęcia wykonywane są z użyciem sprzętu CANON. Co daje Wam pewność wysokiej jakości nagrań. Nasze prace charakteryzuje od lat wyjątkowa jakość! Zdjęcia i filmy są czyste, nie filtrowane. Nie stosujemy szablonów ani presetów.

Realizacja zlecenia w 90 dni. Normlana długość filmów ok. 90 minut. Dźwięk nagrywany jest na niezależne rejestratory dźwięku. W trakcie Uroczystości jak i na Weselu. Organizujemy Sesje Plenerowe w całej Polsce i za granicą. Dodatkowo zabezpieczamy Wasze pliki szyfrując je i wysyłając na serwery dedykowane. Pracujemy na najnowszych programach od ADOBE. Oferujemy pełen dostęp online do filmów i zdjęć. Zawsze w prezencie również otrzymujecie Foto Książkę w formacie A4. Rozkładówka min. 100 stron. I wiele więcej..sprawdź info na naszej stronie!

Każda Para otrzymuje u nas Specjalny Zestaw Ślubny nie dostępny nigdzie indziej. Mamy wyłączność na jego produkcję. Zobacz jak wygląda:
https://www.ciezkowski.com.pl/zestaw-slubny

Nasze aktualne portfolio jest dostępne na FB:
https://www.facebook.com/wojtekFILMstudio
Pracuj z Najlepszymi w Regionie! Zaufaj najlepszej jakości i konkretnej ofercie!