Ogłoszenia Białystok na Pp1.pl > Praca > Pozostałe oferty > Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych

Archiwalne: Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych

25.01.2022

Firma FPP Enviro zajmująca się szeroko pojętą ochroną środowiska (projektowanie i modernizacja urządzeń ochrony środowiska, nadzór przyrodniczy nad realizacją prac, monitoringi) poszukuje osób na stanowisko:

Asystent w dziale nadzorów przyrodniczych
Miejsce Pracy: Białystok, Czyżew, Łapy

Opis stanowiska:
• prace terenowe w zakresie czynnej ochrony przyrody (np. odłów gatunków chronionych, głównie płazów, monitoring stanu środowiska przyrodniczego,);
• prace kameralne (sprawozdania z prac, analizy przyrodnicze)

Od kandydatów oczekujemy:
• Elastycznego systemu pracy i gotowości do pracy w terenie
• Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenia w prowadzeniu pojazdu
• Dobrej organizacji pracy, samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań
• Komunikatywności i kultury osobistej
• Podstawowej znajomość gatunków płazów
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Oferta pracy kierowana głównie dla studentów ostatniego roku studiów bądź absolwentów kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska, biologia, leśnictwo

Oferujemy:
• Praca w pełnym wymiarze godzin
• Szkolenie wprowadzające w zakres prowadzenia prac terenowych;
• Szkolenie z zakresu rozpoznawania płazów;
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres : jesika.pawlowicz@fppenviro.pl
Szczegółowe informacje pod nr tel.: 784 626 333 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00).